Hakkımızda

Başaktürk Gıda ailesi olarak, 2017 yılından itibaren unlu mamüller sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ve ürün çeşitliliği ile uluslarası standartlarda üretim yapmaktayız.

Yasa ve Mevzuatlara uygun çalışma ortamı sağlayarak uygunluk yükümlülükleri ve müşteri beklentilerini yerine getirmekteyiz.

2017 yılından beri son teknoloji ile donatılmış üretim tesisimizde dünya kalitesinde üretim yapmaktayız. Toplamda 6000 metrekarelik alanda ürettiğimiz ürünleri dünyanın farklı coğrafyalarına göndermekteyiz.

Başaktürk Gıda, Tüketici alışkanlıkları ve beklentilerini uzman kadrosu ile yaptığı araştırmalarla test etmekte, pazarın sürekli değişen ihtiyaç ve taleplerine hızlı cevaplar sunmak için Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir.

2017 yılında İstanbul’da Tortilla üretimine başlayan Başaktürk Gıda, hızla büyüyerek Burdur ilinde yeni üretim fabrikası kurmuştur. Müşteri ve pazar ihtiyaçları doğrultusunda ürün gamına Yufka, Baklava Yufkası ve Pizza tabanını dahil ederek her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Markanıza özel Tortilla, Çiğ Köfte Lavaşı, Pizza ve Lahmacun Tabanı ve Baklava Yufkası üretimini istemiş olduğunuz adet ve ölçülerde sizin için üretiyoruz.